Leden 2011

Knize Breaking Dawn patří rekord, který dřívě patřil J.K.Rowling

16. ledna 2011 v 9:40 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


USA Today oznámila, že Twilight sága překonal záznam, který dříve patřil Harrymu Potterovi.Čtvrtá kniha od Stephenie Meyer je pevná a silná na seznamu nejprodávanější knihy v USA.Kniha Breaking Dawn v posledních 12 měsících rozbíjí rekord, který dříve patřil J.K.Rowling.A předchozí 3 knihy také rostou.

Rozbřesk se začal natáčet v říjnu 2010

16. ledna 2011 v 9:39 | Lucyk |  !!!Novinky!!!Produkce čtvrtého, posledního dílu Twilight ságy začala. Film už se začal natáčet. Film by se měl natáčet zhruba do dubna roku 2011. Rozbřesk bude rozdělen na dva filmy, přičemž vše se natáčí naráz. Poté ale bude propuštěn do kin ve 2 částech. Produkovat ho bude zase Summit Entertainment. Režisér je Bill Condon.


Nejlepší herečka: Kristen Stewart

16. ledna 2011 v 9:33 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


Awards: Nejlepší herečka: Kristen Stewart - foto
Kristen Stewart a Twilight sága pobraly další ocenění.
Kristen Stewart získala cenu pro nejlepší filmovou herečku, udílenou na večeru People's Choice Awards. 'Twilight sága - Eclipse' tak dostala celkem tři ocenění, a to i jako nejlepší film.

Další dvě ceny byly za nejlepší filmové drama a za nejlepší natáčecí tým, který představuje hlavní tři hrdiny v podání Kristen, Roberta a Taylora.

Kristen (20) tak porazila takové celebrity, jako jsou Julia Roberts, Jennifer Aniston a Angelina Jolie. Při předávání cen dojatě řekla: "Chtěla bych všem strašně moc poděkovat, tohle je moje první People's Choice Awards a hned si odnáším takovouhle skvělou cenu."

Robert Pattinson si tolik cen, jako jeho přítelkyně, domů neodnášel. V kategorii nejlepší herec ho porazil Johnny Depp rolí Kloboučníka v Alence z Říše divů.

Více v cč

Robert Pattinson shání dvojníka!

16. ledna 2011 v 9:32 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


STARS: Robert Pattinson shání dvojníka! - foto
Hvězdu ságy Twilight už pořádně štve dotěrnost fanoušků...
Každý den je filmový Edward zavalen stovkami milostných mailů, dopisů a SMSek. Některé fanynky ale zašly až tak daleko, že herce začaly sledovat.

"Jedna dívka z Japonska mi napsala i padesát mailů denně a z nich bylo zcela evidentní, že ví o každém mém kroku," vysvětluje Rob: "Zděsil jsem se a začal si víc všímat svého okolí."

Najednou známý upír zjistil, že se kolem něj často vyskytují ty samé osoby ženského pohlaví. "Je to šílené, ale uvědomil jsem si, že některé holky jsou všude tam, kde jsem já. Dostal jsem opravdový strach."

Po konzultaci s ochrankou Robert dospěl k jedinému řešení. "Zvažuji, že si najmu dvojníka! Vždy ho někam pošlu, aby odlákal dotěrné fanynky a abych si mohl dělat to, co chci bez jakéhokoliv sledování."

"Možná se vám to zdá trochu přehnané, ale dokážete si představit, že se někdo zabývá jen tím, co právě teď děláte?!"

Taylor Lautner: "Nesnáším luxování!"

16. ledna 2011 v 9:31 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


STARS: Taylor Lautner:
Přestože je hollywoodskou hvězdou, doma musí pomáhat jako každý teenager!
Když podepisoval smlouvu na první díl ságy Twilight, neměl Taylor ani páru o tom, jakou slávu mu upíří biják přinese: "Nikdo nevěděl, jak film dopadne a v žádném případě se nepředpokládalo, že by mohl mít pokračování."

K Tayově štěstí ale fanoušci vynesli Stmívání na špičku filmových žebříčků a zfilmování celé série se tak stalo tutovkou: "Před natáčením New Moon jsem měl strach, aby mou roli režisér neobsadil někým jiným. Teď už jsem si věřil a věděl jsem, že Jacoba nikdo jiný hrát nemůže."

"Jsem rád, že jsem u Twilight od začátku. Je to skvělý film a jsem vděčný, že právě díky Stmívání jsem na vrcholu," prozradil slavný vlkodlak s tím, že doma se k němu jako k hvězdě rozhodně nechovají.

"Kdo by čekal, že na všechno máme služebné, je na omylu. Musím sekat trávu, vynášet odpadky, utírat prach nebo mýt nádobí! Ze všeho nejvíc mi ale leze krkem luxování. To fakt nesnášim," rozčiluje se Taylor.

Jeho rodiče si jsou ale jistí, že přestože jejich syn každoročně vydělává miliony dolarů, musí se doma chovat jako ostatní děti: "Nechceme mít z Taylora nafoukanou star. Je to hodný a čestný kluk a chceme, aby byl takový pořád. Disciplína je důležitá," vysvětlila maminka a Taylor si se smíchem posteskl: "Kdykoli přijedu domů z natáčení, čeká tam na mě fůra práce. Kdy už to skončí..."

Robert Pattinson chtěl být raper!

16. ledna 2011 v 9:29 | Lucyk |  !!!Novinky!!!STARS: Robert Pattinson chtěl být raper! - foto

Twilight star nechtěl být vžycky jen filmovým hercem...
Jako teenager byl filmový Edward doslova posedlý Eminemem:"Jeho CD Slim Shady jsem tehdy poslouchal pořád dokola. Měl jsem pocit, že Eminem je génius. Totálně jsem ho zbožňoval a toužil jsem být jako on!"

Rob (24) dokonce přiznává, že ve třinácti letech jeho obdiv k raperovi došel tak daleko, že natočil vlastní hip-hopové skladby: "Měl jsem celou řadu kazet, na které jsem nahrával svoje vlastní výtvory."

"Tehdy mi to přišlo maximálně cool a připadal jsem si fakt drsně," svěřuje se s úsměvem filmový upír: "Teď se těm nahrávkám musím smát. Jsou vážně roztomilé!"

Robert navíc přiznal, že většina jeho songů se nezakládá na pravdě, což je u rapu dost důležité, ale jsou "ukradené" z hitů slavných hoperů: "Vzpomínám si, že v jednom textu jsem zpíval o tom, jak bylo těžké vyrůstat na ulici! Ve skutečnosti jsem ale žil v harmonické rodině v klidné a čisté čtvrti Barnes v Londýně."

"Měl jsem vlastní crew a s těmi kluky se pořád často vídám, ale musím říct, že o rap už se nepokoušíme. Jo a ještě vám můžu slíbit, že ty nahrávky se nikdy nedostanou na veřejnost," prohlásil Rob na závěr.