Září 2010

Zápis New Sb!! + kontrola + sháním new admin!

18. září 2010 v 17:17 | Lucyk |  Návštevnost a ostatní
Ahojte x)

Tak jak pak se máte? jaký jste měli prázdniny? Já celkem super... jelikož jsem tu přes 2 měsíce nebyla, tak teď se to snažím dohnat, ale nestíhám, kvůli škole. Jinak  sháním new Sb, protože hodně jich neobíhá, ale na druhou stranu, chci hrozně moc poděkovat M!leynQa BieBs. Ta obíhá pořád... a já se teď po těch 2 měsících budu snažit také X) Jinak jak je v nápise, tak je i kontrola a to tak, že ať se zapíšou sb, který sem měla, pokuď chtějí a Ti nový do komentářů sem pod článek napíší...A ještě jedna novinka. Jak nestíhám tak jsem se rozhodla, že by bylo dobré pro blog alespoň ještě jedna adminka - byla bych ráda, kdyby se někdo zapsal-kdyby to nebylo moc, tak bych uvítala např: M!leynQa BieBs. - ale to ovšem záleží na tobě X)

Takže prosím pište, pište, uvítám každého !!
Tady ťeď napíši něco jako 3 menší formuláře x) prosím vyplnit!


Pro stálá SB (kontrola) :

*Jméno blogu:
*Přezdívka:
* Kolikrát obíháš:

Zápis new SB:

* Jméno blogu:
*Přezdívka:
*Kolikrát budeš obíhat:

Zápis new adminek:

*Jméno blogu (pokuď máš):
* Tvoje přezdívka:
*Kolik je Ti let:
*Proč chceš být  adminka tohohle blogu:
* Tvoje icq (aby jsme se mohli domlouvat na článcích):
*Na email baxinkal@seznam.cz mi napiš něco o sobě x) (např. co tě zajímá, oblíbená postava twilight.. atd. nechávám to na tobě x)).

 Menší Pravidla pokud chceš být adminka: 1. nebudeš dávat heslo jiné osobě.
                                                           2. když budeš kopírovat, tak jedině ze zdrojem


                                                           To je  zatím vše, pište a já vyberu 1 admin, která se mi bude nejvíce líbit a která se zajíma dost o twilight. Zápis do 20.10.2010


Eclipse DVD - Official cover !

18. září 2010 v 16:45 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


Zdá se, že toto je už oficiální návrh na obal DVD Zatmění

Personal photo of Ash before Show de L’Wren Scott

18. září 2010 v 16:41 | Lucyk |  Fotečky!!!


Ashley se vyfotila před tím než šla na  Show de L'Wren Scot. (Osobní fotka ze soukromí)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Jackson - New photo for Troix

18. září 2010 v 16:40 | Lucyk |  Fotečky!!!
Fakt krásná fokta Jacksona Rathbona. Myslím, že role Jaspera mu fakt sedne :o)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

New portraits of Jackson from TIFF

18. září 2010 v 16:38 | Lucyk |  Fotečky!!!


Nové portraity Jacksona z filmového festivalu v Torontu kde přijel propagovat svůj film Girlfriend. Nádhera !

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart: "Nenávidím kůži!"

18. září 2010 v 16:36 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Kristen Stewart:

Při natáčení filmu The Runaways musela herečka vyměnit oblíbené pohodlné oblečení za upnuté kožené kalhoty a prý to nebylo nic příjemného...
V roli rockerky Joan Jett se Kristen (20) cítila skvěle, háček byl ovšem v oblečení. V 70. letech, kdy se snímek The Runaways odehrává, totiž frčela kůže a filmová stylistka Carol Beadle říká, že nacpat herečku do kostýmu, byl občas nadlidský výkon.

"Točilo se v Californii a téměř pořád bylo 40°Celsia, takže Kristen se do kostýmu vůbec nechtělo. Někdy jsem měla strach, že se kvůli těm koženým kalhotám rozbrečí," líčí Carol.

Stylistka navíc prozradila, že kožené gatě byly velmi úzké a i když je Kristen velmi štíhlá, měla co dělat, aby se do nich vůbec nasoukala.

"Nedivím se jí, že z toho byla otrávená. Strávila v tom oblečení spoustu času. Muselo to být opravdu nepříjemné," řekla ještě Carol.

A co na to hvězda ságy Twilight? "Ta role byla skvělá, ale vážně nechápu, proč někdo dobrovolně nosí kožené oblečení! Já ho totálně nesnáším a budu šťastná, když si ho už nikdy nebudu muset vzít na sebe."

Robert Pattinson - Bez Kristen ani ránu!

18. září 2010 v 16:31 | Lucyk |  !!!Novinky!!!

Robert Pattinson - Bez Kristen ani ránu! - WWW.TWILIGHTSAGA12345.BLOG.CZ

Neuplyne prý ani jedna hodina, aby filmový Edward neprohodil se svou láskou alespoň pár slov...
Tvrdí to alespoň Robovi přátelé: "Ať dělá Robert cokoliv, okamžitě o tom Kristen telefonuje a když se jí náhodou nemůže dovolat, pošle aspoň SMSku!"

To ale není všechno. "Když jdu s Robem na drink, nemluví o ničem jiném než o Kristen a o tom, co spolu plánují," prozradil hercův kámoš s tím, že když naposledy společně trávili odpoledne, Kristen volala Robertovi 3 x během čtyř hodin.

"Nechci se jim do toho plést, je to jejich život a jejich vztah. Vypadají spolu nádherně a opravdu se k sobě hodí. Pro okolí to ale začíná být dost otravné. Doufám, že je to brzy přejde," dodal ještě kamarád.

Pár se poznal při natáčení filmové ságy Twilight a už od začátku se spekulovalo o tom, že spolu dvě hlavní hvězdy chodí. Jejich vztah se však potvrdil až na začátku letošního roku.


Emma Watson: "Twilight je moc sexy!"

8. září 2010 v 17:11 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


Emma Watson:

Herečka nařkla upírskou ságu, že je příliš laciná!
V těchto dnech se pomalu rozjíždí promo tour k filmu Harry Potter a relikvie smrti, který má zaútočit na filmová plátna v listopadu 2010. Už téměř od prvního dílu touží Hermiona (Emma Watson) po Ronu Weasleym (Rupert Grint), teprve v tomto díle ho ale políbí. A právě kvůli své nevinnosti jsou podle Emmy HP filmy tak oblíbené!

"Když je film plný sexu, tak už to pak ani nevnímáte a přijde vám naprosto normální, že se na plátně někdo neustále muchluje," vysvětluje herečka a pokračuje: "Přesně takový je Twilight! Od začátku do konce je nabitý sexy scénami!"

Podle filmové Hermiony se takový snímek určitě lépe prodává, ale na její vkus působí příliš lacině. "Jsem moc pyšná, že Harry Potter takový není. Intimních scén je tam málo, o to jsou ale vzrušivější. Na polibek Rona a Hermiony čekají diváci 8 filmů, když na něj dojde, je to opravdové vyvrcholení!"

Emma ještě přiznala, že natočit líbací scénu s kolegou Rupertem nebylo nic jednoduchého: "Nejsme na to zvyklí, takže jsme se nedokázali přestat smát. Byl to trochu trapas." Na závěr pak herečka dodala: "Harry Potter není, nebyl a nikdy nebude Twilight! Je to jiný druh filmu. Prostě nejsme prodejna sexu!"

Kellan Lutz: "Nejsem kus masa!"

4. září 2010 v 10:37 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
k.l twilightsaga12345.blog.cz
Hvězda ságy Twilight má pocit, že ho filmoví režiséři neberou vážně.
Ve 13 letech začal s vystupováním v TV seriálech, proslavil se však až rolí Emmetta Cullena v sáze Twilight. Teď má ale Kellan (25) plné zuby toho, že ho všichni obdivují jen kvůli jeho svalnatému tělu: "Jsem dobrý herec a zasloužím si seriózní jednání."

Kellanovi došlo, že s ním spousta lidí jedná jako s kusem masa ve chvíli, kdy mu zavolali z televize a pozvali do jedné talk show s prosbou, aby si hned na začátku svlékl tričko a ukázal své svaly. "Přišlo mi to vážně trapné."

"Na své tělo jsem pyšný a jsem rád, že se díky němu filmy, ve kterých hraji, prodávají lépe," řekl ještě Kellan a na závěr dodal: "Mohu ale nabídnout mnohem víc a hodlám to všem režisérům dokázat!"

Kromě hraní v Twilight, se Kellan také proslavil jako model spodního prádla značky Calvin Klein X. Spolu se Zacem Efronem a Taylorem Lautnerem se letos objevil na prvních místech žebříčku o nejpohlednější mužské tělo, který každoročně vyhlašuje časopis Men´s Health.


Ashley on the set of 'LOL' (26.8.2010)

1. září 2010 v 12:28 | Lucyk |  Fotečky!!!


Nové fotky Ashley z nátáčení 'LOL'. Vypadala jako vždy, úžasně :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Stills from "Welcome to the Rileys"

1. září 2010 v 12:27 | Lucyk |  Fotečky!!!


Tři nové stillsky Kristen z jejího nového filmu 'Welcome to the Rileys'.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twilight Dabéři - Česká Republika

1. září 2010 v 12:22 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


Máme tady seznam daberů, kteří dabují naše oblíbené postavy v twilight filmech

Bella Swan (Kristen Stewart) - Nikola Votočková

Kristen Stewart: "Vedle Roba jsem někdo jiný!"

1. září 2010 v 12:19 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
twilightsaga12345.blog.cz

Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat."

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné, kde budeme bydlet...!" :-)

Robert Pattinson - Nejvíc sexy!

1. září 2010 v 12:16 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Robert Pattinson - Nejvíc sexy! TWILIGHTSAGA12345.BLOG.CZ

Filmový Edward Cullen je v čele seznamu Top 10 nejvíc sexy mužů planety!
Podle magazínu Glamour, který každoročně vyhlašuje soutěž o 50 nejvíc sexy chlápků na světě, je tím nejpřitažlivějším Robert Pattinson (24)!

Hned na druhé pozici se umístil Robův herecký kolega Taylor Lautner, na čtvrtém pak Xavier Samuel a na pátém Kellan Lutz.

Twilight stars tak spolu Ianem Somerhalderem (Upíří deníky) strčili do kapsy osvědčené Hollywoodské krasavce, jako je například Johny Depp (šestý).

"Ženám se líbí upíři, protože jsou odvážní, silní a mužní. Jsou tak trochu zlí, ale přitom vždycky vědí, co dělat. A právě to je sexy," vysvětluje šéfredaktorka časopisu Glamour důvod, proč prvních pět míst obsadili stars snímků o upírech.

Fotbalista David Beckham, který byl loni čtvrtý, letos propadl na 21. místo, Brad Pitt skončil 33 (loni pátý) a několikanásobný vítěz George Clooney propadl až na 35. místo! Ještě hůř jsou na tom herci Jude Law a Leonardo DiCaprio, kteří se do Top 50 nedostali vůbec.

Glamour Top 10 nejvíc sexy mužů:

1. Robert Pattinson
2. Taylor Lautner
3. Ian Somerhalder

4. Xavier Samuel
5. Kellan Lutz
6. Johnny Deep
7. Justin Bieber
8. Gerard Butler
9. Hayden Christensen
10. Channing Tatum

Anna Kendrick nejen o Twilight!

1. září 2010 v 12:14 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


Anna Kendrick nejen o Twilight! c- twilightsaga12345.blog.cz

Roli herečky si Anna (25) vyzkoušela poprvé ve 12 letech v divadle, potom se objevila v několika TV seriálech, úspěch jí ale přinesla až role Jessicy Stanley v sáze Twilight!

Jaké bylo být hvězdou velkého filmového festivalu Comic-Con?

"Naprosto perfektní, dokonalé! Je to akce pro fanoušky komedií a to já jsem, takže jsem si to moc užila. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, které bych v normálním životě neměla ani šanci potkat. Bylo to cool!

Prozraď nám něco o natáčení filmového zpracování komiksu Scott Pilgrim.

"Bylo velmi technické a hodně odlišné do toho, co jsem doposud dělala. Například scéna s Michaelem Cerou. Telefonujeme, na plátně to vypadá tak, že je rozdělená obrazovka, na jedné části mluvím já a na druhé Michael. Není to žádný střih. Měla jsem v uchu malé sluchátko, kterým jsem poslouchala, co Michael říká v druhém studiu a naše slova musela zapadat, jako by to byl skutečný telefonní rozhovor. Bylo to dost náročné!"

více v cč.......

Kristen Stewart nenávidí karaoke!

1. září 2010 v 12:11 | Lucyk |  !!!Novinky!!!

k.s. twilightsaga12345.blog.cz

Twilight star má z předvádění na veřejnosti husí kůži!
Posledním filmem, který Kristen natočila, je snímek The Runaways o stejnojmenné dívčí rockové skupině ze sedmdesátých let.

Kris si v něm zahrála zpěvačku Joan Jett a podle slov režiséra, jí zpívání před kamerou nedělalo žádný problém: "Má talent a dokázala to vážně rozjet!"

"To ale nebyla Kristen, byla to Joan. Kris by na pódium nevlezla," vysvětluje Twilight star, že když se nemůže schovat za filmovou roli, na veřejnosti se stydí.

"Jsem si jistá, že například karaoke nikdy nevyzkouším," přiznává Kristen a pokračuje: "Jen když na něj pomyslím, celá se oklepu. Stydím se dokonce i teď, když o něm jen mluvím!"

"Brrr! Nechápu co lidem připadá zábavného na tom, že se ztrapňují někde v baru plném cizích lidí," dodala Kristen na závěr.


Joe Jonas sbalil Ashley Greene

1. září 2010 v 12:08 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Joe Jonas sbalil Ashley Greene www.twilightsaga12345.blog.cz
Prostřední z bratrů Jonasových se rychle oklepal z rozchodu s Disney star Demi Lovato a už v hollywoodském rybníku ulovil další rybičku: hvězdu ságy Twilight, Ashley Greene!
Poprvé byli Joe (20) a Ash (23) společně spatřeni už začátkem července. "Byli jsme jen na kávě, jsme přátelé," odbyl ale tehdy zpěvák dotěrné novináře s tím, že po rozchodu s Demi chce být chvilku sám a herečka jim vzkázala, že jejím objektem zájmu je teď kolega Brock Kelly.

Jen pár dní na to se ale Joe objevil po boku filmové Alice Cullen znovu. Tentokrát na premiéře Eclipse v Londýně. "Nejprve byli na premiéře, druhý den pak zašli na koncert a na romantickou večeři. Byl by z nich krásný pár," prozradil šofér, který je celou dobu po hlavním městě Anglie vozil.

Naposled se Ashley a Joe společně ukázali na veřejnosti včera. Strávili odpoledne v nákupním centru, zašli si na oběd a s kávou v ruce pak hereččiným autem odjeli do jejího bytu, odkud už po zbytek dne neodešli.

O tom, že Ashley a Joe jsou nový pár, už tedy nikdo nemůže pochybovat.

Kristen Stewart chce pryč z Hollywoodu!

1. září 2010 v 12:06 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Kristen Stewart chce pryč z Hollywoodu! twilightsaga12345.blog.cz
Hvězda Twilight touží po klidnějším životě
Role hollywoodské hvězdy už leze Kristen pořádně krkem. S Robertem se proto domluvili, že se budou více soustředit na hraní v divadle a natáčení malých filmů.

Dalším důvodem proč chce Twilight pár zvolnit životní tempo, je neustálé pronásledování dotěrnými paparazzi. "Není den, kdy by před mým domem nebo hotelem nestál alespoň jeden novinář," stěžuje si filmová Bella.

"Máme jich plné zuby. Chceme mít soukromí," dodává Rob s tím, že si chce vztah s Kristen užívat a ne pořád přemýšlet o tom, kam si mohou vyjít, aby nepotkali fotografy.

Pár proto uvažuje, že se po natočení posledního dílu ságy Twilight Breaking Dawn přestěhuje do Robertova rodného Londýna. "Silvestra jsme strávili v londýnském West Endu a moc se nám tam líbilo, takže se možná přestěhujeme tam," svěřila se ještě Kristen.

Robert Pattinson & Reese Witherspoon jsou nádherný pár!

1. září 2010 v 12:04 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Robert Pattinson & Reese Witherspoon jsou nádherný pár! twilightsaga12345.blog.cz

Twilight star natáčí v nový snímek. Jmenuje se Water for Elephants a jde o příběh o lásce, žárlivosti a neobvyklém životě u cirkusu v první polovině minulého století.
Jacob Jankowski, jak se Rob ve filmu jmenuje, nastoupí po smrti svých rodičů k cirkusu, kde se na první pohled zamiluje do Marleny - manželky ředitele zvěřince, kterou hraje právě Reese.

A podle členů natáčecího štábu se vzájemné sympatie Roberta (24) a Reese (34) neobjevují pouze před kamerou. "Byli si sympatičtí na první pohled," tvrdí kameraman.

Osvětlovač k tomu dodává: "Je úžasné, co dokáže chemie! Jsou od sebe deset let a je vidět, jak to mezi nimi jiskří. Rob řekne vtip a Reese se chichotá, jako by jí bylo patnáct!"

"Když Rob řekl Reese, že jí od malička zbožňuje. Řekla mu, že si připadá stará, ale pak se tomu ještě dlouho smáli," prozradil ještě další svědek a dodal: "Pro film je vážně skvělé, že si takhle rozumí. Na kameře jsou nádherný pár!"

Kellan Lutz: "Justin Timberlake byl můj vzor!"

1. září 2010 v 12:02 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Kellan Lutz:

Hvězda ságy Twilight se přiznala, že v dětství byl jeho idolem zpěvák kapely 'N Sync!
Co přesně Kellan na Justinovi obdivoval? "Mám úplně stejný typ vlasů jako on a vždycky jsem toužil i po jeho účesu! Umyl jsem si hlavu a tak dlouho jí třel ručníkem, až jsem si na hlavě vytvořil ty krásné kudrlinky. Připadal jsem si celý den děsně cool, jako Justin Timberlake," směje se filmový Emmett Cullen.

Když pak ale přišel domů, zjistil, že kudrnaté vlasy jsou v tahu a na hlavě mu zbyl jen rozcuch. "Nic mě ovšem nemohlo zastavit, chtěl jsem být jako on, takže druhý den jsem udělal to samé, ale navíc jsem si na hlavu nastříkal skoro celý lak na vlasy" přiznává Kellan, který je teď tváří značky Calvin Klein.

Když si později Justin nechal zaplést cornrows (rasta copánky začínající těsně u hlavy), netrvalo dlouho a Kellan je měl na hlavě také. "Tím to ale skončilo," vysvětluje Kellan. "Zatímco Justinovi copánky slušely, já jsem v nich vypadal příšerně!"

Teď už Twilight star nikoho nekopíruje: "Oblečení a image mě zajímá. Je to moje práce a myslím, že jsem našel svůj styl!"

Jaký bude Breaking Dawn?

1. září 2010 v 12:00 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Jaký bude Breaking Dawn? - twilightsaga12345.blog.cz

Poslední, dvoudílná část ságy Twilight Rozbřesk bude daleko "odvážnější" než její knižní předloha.
Stejně jako Twilight, New Moon a Eclipse, tak i film Breaking Dawn vzniká na motivy bestselleru Stephenie Meyerové a i tentokrát k němu scénář napsala Melissa Rosenberg.

Ta se teď ale nechala slyšet, že její nový snímek o studentce Belle, upírovi Edwardovi a vlkodlakovi Jacobovi bude mnohem "drzejší" než je kniha!

"Nechceme ale jen bezduché sexuální scény, abychom zvýšili návštěvnost," vysvětluje scénáristka. "Chceme, aby z těch pikantních scén byla cítit vášeň!"

Melissa také prozradila, že krvavé scény o které v posledním dílu ságy nebude nouze, budou ještě dramatičtější než v předchozím Eclipse.

"Určitě nevynecháme ani krutou část s porodem," slíbila scénáristka a dodala: "Když čtete knihu, kolik si toho dokážete představit? Myslím, že film může nabídnout veškerou krutost, kterou tento porod přináší! Rozhodně se tomu nechceme vyhýbat."

S kým chodí Taylor Lautner?

1. září 2010 v 11:58 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


TWILIGHTSAGA12345.BLOG.CZ

Zajímavá novinka se nese Hollywoodem...
Proslýchá se, že hvězda ságy Twilight, herec Taylor Lautner (18) a jeho láska ze střední školy, Sarah Hicks (19) spolu opět chodí!

"Tay a Sára jsou zase pár. Je to pravda a je to naprosto úžasné," prozradil jeden hercův známý s tím, že filmový Jacob měl pro Sarah vždycky slabost a to prý i v době, když randil s Taylor Swift nebo Selenou Gomez.

Právě kvůli Seleně se měl Taylor se svou školní láskou kdysi rozejít, pravda je však jinde. "Kopačky dala Sarah Taylorovi. Bála se totiž, že ji opustí kvůli Kristen Stewart. Jakmile ale zjistila, že Tay a Kris jsou jen velmi dobří přátelé, začala se svým ex-přítelem opět vídat," vysvětlil ještě Tayův kamarád.

Minulý týden se ovšem staronový pár musel rozloučit! Naštěstí ale jen na chvilku. Sára totiž odletěla na prázdniny. "Loučení bolí...," napsala tmavovlasá kráska na svůj Twitter. "Sedím sama na letišti, jsem smutná a zmatená. Těším se, až se vrátím!"