Červenec 2010Eclipse animation - Bella hit Jacob

12. července 2010 v 8:52 | Lucyk |  Zatmění


Animace z filmu Zatmění - Bella dá Jacobovi pěstí a zlomí si ruku


Eclipse movie online wiht czech subtittles !

10. července 2010 v 16:33 | Lucyk |  Zatmění


„Nejoblizovanější" hvězdou je Robert Pattinson

10. července 2010 v 8:46 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
twilightsaga12345.blog.cz

Voskové figuríny v londýnském muzeu Madame Tussauds jsou návštěvníky obdivovány nejen očima. Mnozí turisté překračují zákaz a své idoly a idolky líbají. A nezřídka nejen na tváře.


"Nejoblizovanější" hvězdou posledního roku není David Beckham či Brad Pitt, ale hvězda hororu Stmívání (Twilight) Robert Pattinson.

"Tady u nás v londýnském muzeu Madame Tussauds je povrch tváří figurín často velmi poničený, takže musíme sochy s naším týmem často čistit. Robert Pattinson je teď největším hitem, připojil se k výstavě teprve v březnu. Roste také obliba Daniela Radcliffa, protože se blíží finále filmů o Harrym Potterovi a fanoušci začínají šílet," tvrdí mluvčí Liz Edwards.

Zatímco Robert je nejobdivovanější a nejlíbanější mužskou hvězdou. Mezi ženami si nejvíce polibků zasloužila Helen Mirren.

"Helen je hitem u mužů i žen, ačkoli nemá tolik otisků od rtěnky jako
Daniel a Robert. Ale lidé ji hodně líbají na tvář," dodala Edwards.


Dakota Fanning o Hollywoodu

10. července 2010 v 7:33 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


twilightsaga12345.blog.cz

Jane Volturi ze ságy Twilight je hvězdou časopisu Marie Claire pro tento měsíc a my víme, co redaktorkám prestižního amerického magazínu prozradila.

O proměně průzračně modrých očí v krvavě červené

"Každý mi říká, jak mám úžasný pohled, že by takové oči chtěl mít, ale já jsem se těšila, že budu mít jiné. Červené byly perfektní. Jakmile jsem si nasadila čočky, připadala jsem si jako nějaká stvůra!

O dospívání pod dohledem celého Hollywoodu

"Když začnete s hraním v mém věku, lidem připadá, že jim patříte, že jste jejich dítě a mohou vám do všeho mluvit! Každý druhý mi dává nějakou ´dobrou radu´! Doufám, že filmem The Runaways se to změní a lidem dojde, že už jsem vyrostla a nejsem malá!"

O nejlepší kámošce Kristen Stewart

"Kristen je moje opora! Pomáhá mi, abych se srovnala s popularitou. Na druhou stranu ona říká to samé o mě a dokonce tvrdí, že jsem rozumnější než ona. Ale jen dokud nezačnu mluvit o klucích, to jsem prý jako malá holčička." :o)

Mrkni na focení pro Marie Claire


Robert Pattinson chce žít ve Francii!

10. července 2010 v 7:30 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
twilightsaga12345.blog.cz

Jupííí! Potkat osobně hvězdu ságy Twilight už nebude tak nemožné. Filmový Edward by se z USA, kde teď žije, rád přestěhoval do Evropy...
Důvod? Štvou ho dotěrní fanoušci a neodbytní novináři. "V Americe jsem příliš slavný. Když přijedu do L.A. nemůžu se projít po ulici sám," vysvětluje Rob (24).

"Nemůžu jít do klubu bez bodyguardů, jsem z toho unavený," přiznal filmový Edward a dodal: "Když jsem teď strávil několik týdnů doma v Londýně, byl jsem unešený z toho, že můžu vyrazit sám do klubu a nikdo se na mne nelepí!"

Nakonec ale Robert přiznal, že plánuje žít ještě o kousek blíž k Česku: "Víc než v Anglii, by se mi líbilo ve Francii. Tam totiž můžu posedávat v kavárnách, číst noviny a kouřit cigarety!"

"Přestávám kouřit, takže kvůli cigaretám to nebude, ale Paříž je magické město a rád bych tam pár let strávil," svěřil se Robert na závěr s tím, že doufá, že by se jeho přítelkyně Kristen Stewart k němu přidala.


Kristen Stewart miluje vlky! (28/6/2010)

10. července 2010 v 7:27 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
twilightsaga12345.blog.cz

Jako milé mazlíčky vnímá hvězda ságy Twilight "vlky" a říká o nich, že se chovají jako děti...
Kristen byla včera hlavním hostem Late Show Davida Lettermana. Propagovala tu nový díl ságy Twilight, Eclipse. Rozhovořila se však také o své lásce k zákeřným šelmám

"Patří mým rodičům a nejsou to ani vlčáci, ale ani vlci. Jsou křížení! Jejich matka je vlčice a otec pes," vysvětlovala filmová Bella, když David začal ukazovat fotky šedých chlupáčů.

"Tohle je Jack, můj miláček. Je to náš nejstarší samec. Vypadá děsivě, je to přeci jen trochu vlk, ale je sladký a nejradši má, když mi může spát u nohou," smála se herečka.

"Vlky" chová Kristenina máma. "Přála si víc dětí, ale nakonec si místo nich pořídila psy. Chtěla, aby byli ochranáři a tihle jsou," vysvětlila Kris.

"Víš, že tvoji oblíbení mazlíčci jsou příčinou toho, že nejspíš vymřou všichni losi v Yellowstoneském parku, protože je vlci sežerou," zeptal se pak David Kris a držel přitom fotku doopravdického vlka s krvavými kostmi u nohou.

To Kristen pěkně rozzlobilo: "Tohle je příroda, ale mnohem horší je, kolik úžasných zvířat postřílí lovci na celém světě jen proto, aby někdo mohl nosit kožich nebo jíst exotické maso!"

více v cč.

David Slade: "Pozor na mé filmy!"

10. července 2010 v 7:23 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
twilightsaga12345.blog.cz

Režisér posledního dílu ságy Twilight Zatmění varuje fanoušky upírské série před svými ostatními filmy.
David svůj první film zrežíroval v roce 2005. Jmenuje se V pasti (Hard Candy) a je to drsný psychologický thriller o čtrnáctileté dívce, kterou sleduje pedofil.

O dva roky později přišel režisér se snímkem 30 dní dlouhá noc (30 Days of Night). Komiksovým hororem, ve kterém "pijáci krve" ohrožují občany městečka Barrow během polární noci!

Pak přišla nabídka natočit Eclipse a David dobře ví, že tento film zasáhne miliony teenagerů na celém světě. Má proto strach, že fanoušci Twilight vezmou útokem DVD půjčovny, aby se podívali na první dva filmy.

"Než se budete chtít na moje filmy podívat, proberte to s rodiči," prosí režisér všechny mladé diváky: "Jsou drsné a byl bych velmi nerad, kdyby si z nich někdo odnesl trauma!"

Zároveň David přiznává, že když dostal nabídku točit Zatmění, byl v šoku. "Jsem si jistý, že jsem tu nabídku dostal proto, že jsem natočil pár klipů pro kapelu Muse, kterou miluje autorka ságy Twilight Stephenie Meyer," vtipkuje David. Pravý důvod, proč režíroval Eclipse právě on nevíme, jisté ale je, že se mu to povedlo na výbornou!

více v cč.

Nikki Reed being tattooed

10. července 2010 v 7:19 | Lucyk |  Fotečky!!!
imagebam.comPeter FHM Photoshoot

10. července 2010 v 7:14 | Lucyk |  Fotečky!!!

Tady mu to vážně seklo x)

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

New Ew photo - Cullens, Volturi

10. července 2010 v 7:11 | Lucyk |  Fotečky!!!


Konečně se objevila barevná fotka herců pro EW


Eclipse some photos

10. července 2010 v 7:09 | Lucyk |  Fotečky!!!


Pár foteček z filmu Zatmění (eclipse). Edward má divnej výraz.


Pro SBéčka!!!----nebudu tady!!!!

7. července 2010 v 15:37 | Lucyk |  Návštevnost a ostatní
Hojky x)

twilightsaga12345.blog.cz
jak pak se máte?
a co prázdniny? jak si je užívate? x)
Já nic moc, ale pojedu na chatu, takže tady nebudu-a co hlavně, že nevím jak dlouho tady nebudu, takže se omlouvám, hlavně Sbéčkám, že nebudu obíhat..jinak až se vrátím, tak vám písnu x)

Jinak přeju hezký prázdniny X)

  Lucyk

Rob is “Terrified” of Playing A Father in ‘Breaking Dawn’

7. července 2010 v 15:34 | Lucyk |  !!!Novinky!!!


twilightsaga12345.blog.cz
Robert je vyděšený z toho že bude hrát otce v Breaking Dawn (Rozbřesku). V Breaking Dawn se stane Kristen matkou a manželkou a Robert otcem. Robert říká, že je to legrační ale zároveň děsivé protože roli otce ještě nikdy nehrál. Sám uznává že práce s dítětem na place může být velmi složitá. Protože nemluvně vás neposlouchá. Může začít křičet a zkazit záběr nebo otočit hlavičkou tam kam by se zrovna dívat nemělo. Všechny tyhle věci jsou velmi zdržující..

Ashley Greene: "Robert Pattinson je má inspirace!"

7. července 2010 v 15:32 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
twilightsaga12345.blog.cz

V nejznámější upírské sérii je Alice Cullen adoptovanou sestrou Edwarda Cullena. Ve skutečném životě jsou Ashley Greene (23) a Robert Pattinson (24) dobrými přáteli.
Než se Ashley objevila v sáze Twilight, nebyla příliš známou herečkou a neměla ani ponětí o tom, co všechno přináší sláva. "Šokuje mě, kolik pozornosti vzbuzuje má osoba," přiznala po premiéře Stmívání.

Ashley nevěděla, jak se má jako celebrita chovat, když po ní fanoušci chtějí na ulici podpis nebo se s ní chtějí fotit, když jde s přítelem na večeři.

"Řekla jsem si, že budu jako Rob, protože mám pocit, že jeho se sláva vůbec nedotkla a je pořád takový, jako byl před natáčením prvního dílu," svěřila se filmová Alice.

"Robert je mou největší inspirací. Nikdo jiný z Hollywoodu se nechová tak jako on," tvrdí Ash s tím, že Rob není vůbec namyšlený: "Každý ho miluje, ale on si z toho nic nedělá."

Ashley říká, že zájem fanoušků roste s každým dalším dílem ságy Twilight. "Když jsem začala jako herečka v seriálech, myslela jsem jen na práci a nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jak bych se mohla proslavit. Přišlo to samo a já si to moc užívám!"

Mrkni na Ashley Greene v reklamě

'Eclipse' HQ Stills

7. července 2010 v 14:54 | Lucyk |  Fotečky!!!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Eclipse - Four new photos

7. července 2010 v 14:52 | Lucyk |  Fotečky!!!


Čtyři nové fotky z filmu Zatmění. Strašně se mi tady líbí Emmet x)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Kellan Lutz - Calvin Klein

7. července 2010 v 14:50 | Lucyk |  Fotečky!!!


Kellan Lutz nosí spodky od Calvina Kleina. Vsadím se že díky té reklamě dostal aspoň bednu trenek zdarma !


Ashley Greene - Eclipse premiere London

2. července 2010 v 19:26 | Lucyk |  Fotečky!!!


Ash měla perfektní šaty.
twilightsaga12345.blog.cz

Eclipse Photo (Deleted Scene)

2. července 2010 v 19:23 | Lucyk |  Fotečky!!!

více v cč.Eclipse raises $ 30 million in first night

2. července 2010 v 19:21 | Lucyk |  Zatmění
twilightsaga12345.blog.cz
Teprve od 30.června můžeme vdět v kinech třetí díl kultovní ságy,který si pod své křídla opět vzal Summit Entertainment a hned překonal další rekord a to ve večerních premiérách,kde vydělal více než 30 miliónů dolarů v 4 000 kinech po celých státech,čímž překročil i mega premiéru 'New moon'.