Chris Weitz : "Eclipse bude hodně erotické"

7. března 2010 v 15:44 | Lucyk |  Zatmění
Časopis People mluvil s ředitelem Chris Weitz nedávno New Moon a Eclipse,
a požádal o nominaci na Oscara Anna Kendrick.


"Musím říct, že se těším na scénu ve spacáku," řekl Weitz People. "Bude to velmi vzrušující."


V " scéně ve stanu" - Mrznoucí Bella, která uprchla s Edwardem před zlou Victorií, dostává teplo od Jacoba - vlkodlaka,který se krásně usmívá a je rád že Bellu hřeje a kouká na Edwarda s vítěztvím které má vedle sebe - zatímco žárlivý Edward na ně zlověstně kouká tedy na Jacoba. Myslím že to David udělá velmi intimně..Film začíná 30.června.


Weitz také řekl, že se nemůže dočkat, až uvidí rodiče upíra Edwarda, které hrají Peter Facinelli a Elizabeth Reaser, zajímá mě jak budou vypadat v Eclipse prý o něco lépe.

"Mám zvláštní zájem na tom, jak bude mít Peter a Elizabeth vlasy," řekl se smíchem. "Jo jsou výstřední a okouzlující, zjistil jsem, že mají být velmi násilní a velmi zajímavý myslím jejich postavy."

Weitz, který není v Eclipse - režisér David Slade to převzal - říkal, že chce ukázat svou hrdost na večeru Oscara v neděli a hlasoval jsem pro Annu Kendrick, která hraje Bells přítelkyni Jessicu. (Ona je nominována za nejlepší herečku ve vedlejší roli za roli opačné George Clooney v Up in the Air).

"Hlasoval jsem pro ni, samozřejmě, protože ona je moje přítelkyně,kamarádka," říká Weitz a dodal, že New Moon - přichází na DVD a Blu-Ray 20. března.


http://stepheniemeyerova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama