Už brzy přijde do kin další díl ságy Twilight New Moon, jeho tvůrci a herci proto mají co dělat, aby uklidnili davy nadšených fanoušků...

31. srpna 2009 v 15:02 | Lucyk |  !!!Novinky!!!

Už brzy přijde do kin další díl ságy Twilight New Moon, jeho tvůrci a herci proto mají co dělat, aby uklidnili davy nadšených fanoušků. Nedávno proto uspořádali promítání ukázek z filmu a po jeho skončení diskuzi s hlavními představiteli - Robertem Pattinsonem, Kristen Stewart a Taylorem Lautnerem. My ti z téhle akce přinášíme report.


Promítání doprovázelo nadšené hvízdání a výkřiky. New Moon bude prostě trhák! Po skončení na podium přišel Rob, Kristen a Tay. Na první pohled mezi nimi panovalo přátelství, což je podle všech také jeden z důvodů, proč pokračovat v natáčení ságy Twilight. Fanynky se těšily hlavně na Roba. Některé však na závěr přiznaly, že je daleko víc okouzlil Taylor Lautner. "Byl nádherný, vysoký, opálený, výřečný a naprosto okouzlující," nechala se slyšet jedna z nich.

Na co se diváci ptali Roba?

Největší strach měli z toho, že se v New Moon bude objevovat jen málo, v knize totiž postava Edwarda skoro není! "Asi by to vypadalo dost lacině, kdyby to byl jen můj hlas. Takže tam vyrobili takové halucinace, téměř neviditelná zjevení", uklidnil Rob své fandy s tím, že ve filmu ho uvidíme dost. Diváky také zajímalo, jak se Robertovi změnil v poslední době život. "Rád si myslím, že se toho tolik nezměnilo. Co se týče mě, nemyslím si, že jsem se změnil. Ale když jdu po ulici, více se dívám do země," odpověděl.

Co prozradila Kristen?

Co všechno se změnilo u ní? "Ostříhala jsem si vlasy," odpověděla jednoduše. A jak se změnila Bella - její filmová postava? "Má více o čem přemýšlet. Je dospělejší. Zestárla. Musí se srovnat s více věcma. Jo. Tak asi," prozradila Kristen.

Otázky na Taylora?

Ty se týkaly hlavně jeho postavy! "Proteiny, dobré karbohydráty a konec s cukry," prozradil tajemství svého vypracovaného těla s tím, že jsou za tím i dlouhé měsíce s osobním trenérem. Tay není tak ostřílený jako Rob a na publicitu si stále zvyká. "Je to šílené. Nikdo z nás to nečekal. Nemyslím si, že by někdo z nás s něčím takovým počítal," zaskočil fanoušky. Nakonec ale na jejich adresu dodal: "Je skvělé, že je vidíme znovu o rok později."

Zdroj: Bauermedia
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama