Nedokážeš ani na minutu přestat myslet na cool ságu Twillight? Tak mrkni na fanclub...

31. srpna 2009 v 15:43 | Lucyk |  !!!Novinky!!!
Nedokážeš ani na minutu přestat myslet na cool ságu Twillight? Tak mrkni na fanclub...
Stmívání je prostě hit a pořád se kolem něj něco děje. Nemůžeš být u toho a někdy dokonce nemáš ani čas, abys důkladně projížděl/a internet a důležité ifnormace hledal/a. Od toho jsou tu fancluby! Twilight jich má opravdu mnoho, my jsme je za tebe prošli a zjistili, že jen pár jich stojí za to...

Co se dozvíš?

Každičkou informaci o hercích ze Stmívání, o tom, jak se jednotlivé díly natáčeli. Kdo s kým, co zažil. Co mají tví oblíbení herci rádi a také vešekeré aktuální novinky a drby. Navíc pokud se začne chystat natáčení dalšího dílu této cool ságy, fanclub určitě bude první, kdo to zjistí.

A dál?

Pokud se staneš členem fanclubu, budou ti chodit pozvánky na různé akce, kde můžeš hrdiny Twilight spatřit naživo. Nikdo přeci neřekl, že nidky nepřijedou do Evropy... Dál tu najdeš mega moc fotek, videí, plakátů a kreseb a budeš mít přístup k oficálním autogramům.

To pořád není všechno

Fancluby pořádají různé srazy, ať už mezinárodní nebo jen v rámci své země, kterých se budeš moci také účastnit nebo se budeš moci účastnit různých fanouškovských soutěží o opravdu cool ceny. Navíc tu můžeš o Twillight donekonečna debatovat s dalšími fans.

Zdroj: Bauermedia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama